Samos, Patmos & Kos

13 dagen Samos, Patmos & Kos

Bezoek de twee grotere eilanden in de Dodekanesos, Samos en Kos. Zelf werd ons team verliefd op het kleine eilandje Patmos, waar we heerlijk door de Chora hebben gestruind. Vanwege de verscheidenheid van deze eilanden vonden wij dat deze combinatie niet mocht ontbreken in ons programma.

 • Aankomst op Samos
 • Vertrek vanaf Kos
 • Transfers Inclusief
 • Ferry's Inclusief
 • Reis op maat Optioneel
 • Duur 13 dagen

Hoogtepunten

 • Proef de zoete wijn, de wereldberoemde Samos wijn
 • Het indrukwekkende Agios Ioannis / Johannes klooster (1088)
 • Romeins amfitheater
Lees meer over deze reis

Uw reisschema

Dag tot dag

 • 1Aankomst Samos
 • 2Samos
 • 3Samos
 • 4Samos
 • 5Varen naar Patmos
 • 6Patmos
 • 7Patmos
 • 8...
Bekijk volledige reisschema

13 dagen Samos, Patmos & Kos

Explore Samos – Patmos & Kos. Bezoek de twee grotere eilanden in de Dodekanesos Samos en Kos. Zelf werd ons team verliefd op het kleine eilandje Patmos, waar we heerlijk door de Chora hebben gestruind. Vanwege de verscheidenheid van deze eilanden vonden wij dat deze combinatie niet mocht ontbreken in ons programma.

Dodekanesos rondreis

Ga op rondreis langs de Dodekanesos eilanden. Bezoek de twee grotere eilanden Samos en Kos gevolgd door Patmos. 

Vakantie Samos

Op vakantie naar Samos? Samos is onder andere bekend vanwege de zoete wijn die hier geproduceerd wordt, de wereldberoemde Samos-wijn. Wie van een druk uitgaansleven houdt zal het op Samos naar zijn zin hebben, maar ook degenen die van een rustige en een relaxte vakantie houden zullen het hier fantastisch vinden. Ook wandelaars kunnen zich hier enorm vermaken, want er zijn talrijke wandelroutes door de vlaktes en bergen van het eiland. Er is op Samos veel te zien, bekijken, te beleven en te doen! Teveel om op te noemen maar u ontvangt uiteraard leuke tips bij uw reisbescheiden.

Patmos Griekenland

Patmos Griekenland. Het bekendste is echter het indrukwekkende Agios Ioannis/Johannes-klooster (uit 1088), die vanaf vele punten op het eiland zichtbaar is. Dit klooster moet u zeker bezoeken als u het eiland Patmos bezoekt. Verder: vele leuke baaitjes die het ontdekken waard zijn.

Vakantie Kos

Op vakantie naar Kos? Je kunt er heerlijk fietsen in de natuur en cultuur opsnuiven, er zijn vele gedenktekens en onder andere een museum van de beroemde arts uit de oudheid, Hippocrates. Voorts tref je rond Kos diverse archeologische plaatsen aan zoals een heus Romeins amfitheater. Hoewel Kos een vrij klein eiland is heeft het zelfs een gebergte, het Dikeosgebergte, met als hoogste top 846 meter.

Er zijn ook goede verbindingen per veerboot voor dagtripjes naar omringende eilanden. Wat ons betreft een echte aanrader!

Accommodaties

REIZEN OP MAAT? Ja, ja en nog eens ja! Wij sturen bijna nooit
dezelfde offerte. Alles wordt op wens en op maat aangepast en gemaakt, dat is
ook de reden dat wij hieronder nog geen hotelnamen noemen. Natuurlijk ziet u in
de offerte wel direct wat wij aan de hand van uw wensen hebben samengesteld!

Categorie C Hotels, dit zijn hotels die vergelijkbaar zijn met
2/3 sterren hotels. Wij kunnen aan de hand van uw specifieke wensen de best
passende accommodaties voor u uitzoeken en verwerken in uw offerte op maat.

Categorie B Hotels, dit zijn hotels die vergelijkbaar zijn
met 3/4 sterren hotels. Wij kunnen aan de hand van uw specifieke wensen de best
passende accommodaties voor u uitzoeken en verwerken in uw offerte op maat.

Categorie A Hotels, dit zijn hotels die vergelijkbaar zijn
met 4/5 sterren hotels. Wij kunnen aan de hand van uw specifieke wensen de best
passende accommodaties voor u uitzoeken en verwerken in uw offerte op maat

Vluchten

Omdat de vluchtprijzen vanaf de verschillende luchthavens naar Kos en Samos per dag zo enorm kunnen verschillen, bieden we de pakketten zonder vlucht aan. Uiteraard kunnen we deze vlucht wel voor u boeken.

Reizen op maat?

Ook eilandhoppen Dodekanesos eilanden kunnen wij volledig op maat aanbieden. Hieronder ziet u een aantal reizen die wij alvast voor u hebben uitgewerkt. Wilt u toch iets anders? Vraag het ons dan want wij kunnen bijna alles op maat aanbieden! Geen enkel probleem voor ons!

Ook binnen de bestaande reizen is van alles mogelijk:
- meer of juist minder dagen op een eiland / in Athene
- andere volgorde (indien het bootschema dit toelaat)
- combineren van diverse hotel classificaties (C/B/A categorie)

Foto's Samos, Patmos & Kos

Hier krijgt u een idee van de reis en de prachtige eilanden Samos, Patmos & Kos

Prijzen

Onderstaand vindt u het prijzenoverzicht voor deze 13-daagse reis

Overzicht vanaf prijzen
Categorie C - per persoon vanaf mei€ 759 juni€ 839 juli & september€ 899 augustus€ 949
Categorie B - per persoon vanaf mei€ 899 juni€ 975 juli & september€ 1.059 augustus€ 1.149
Categorie A - per persoon vanaf mei€ 1.059 juni€ 1.245 juli & september€ 1.365 augustus€ 1.599

Prijzen van eilandhoppen Griekenland zijn per persoon o.b.v. 2 personen en inclusief: 
- 12 nachten in categorie C, B of A hotels met ontbijt (tenzij anders aangegeven)
- alle transfers van (lucht)haven – hotel – (lucht)haven
- alle ferrytickets

Exclusief:
- Vluchten (Kunnen we wel voor u boeken! Vraag ons naar de mogelijkheden)
- Reserveringskosten: EUR 25,- totaal
- Calamiteitenfonds: EUR 2,50 totaal

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Dag 1: Aankomst Samos

Aankomst op Samos. Bij aankomst op de luchthaven van Samos wordt u opgehaald door de transfer en naar uw accommodatie gebracht.

Dag 2: Samos

Vrije dagbesteding.

Samos is onder andere bekend vanwege de zoete wijn die hier geproduceerd wordt, de wereldberoemde Samos-wijn. 

Dag 3: Samos

Vrije dagbesteding.

Wie van een druk uitgaansleven houdt zal het op Samos naar zijn zin hebben, maar ook degenen die van een rustige en een relaxte vakantie houden zullen het hier fantastisch vinden.

Dag 4: Samos

Vrije dagbesteding.

Ook wandelaars kunnen zich hier enorm vermaken, want er zijn talrijke wandelroutes door de vlaktes en bergen van het eiland. Er is op Samos veel te zien, bekijken, te beleven en te doen! Teveel om op te noemen maar u ontvangt uiteraard leuke tips bij uw reisbescheiden.

Dag 5: Varen naar Patmos

Boottocht Samos – Patmos. U wordt bij uw accommodatie opgehaald en naar de haven gebracht waar de ferry naar Patmos alweer klaarstaat. Eenmaal aangekomen op Patmos wordt u opgewacht en naar uw accommodatie gebracht.

Dag 6: Patmos

Vrije dagbesteding.

Patmos wordt regelmatig bezocht uit religieuze overwegingen

Dag 7: Patmos

Vrije dagbesteding.

Halverwege Skala en het hoog op een heuvel gelegen Chora is namelijk een grot, waar volgens de overlevering profeet Ioannis/Johannes, leerling van Christus, het bijbelboek Apocalyps/Openbaringen heeft geschreven.

Dag 8: Patmos

Vrije dagbesteding.

Dag 9: Varen naar Kos

Boottocht Patmos – Kos. U wordt bij uw accommodatie opgehaald en naar de haven gebracht waar de ferry naar Kos alweer klaarstaat. Eenmaal aangekomen op Kos gaat u zelf per taxi naar de accommodatie. De kosten hiervoor zijn ongeveer € 15,- per taxi naar Mastichari.

Dag 10: Kos

Vrije dagbesteding.

Geniet nog van uw vakantie in Griekenland en breng deze rekaxt door op het prachtige zandstrand van Mastichari.

Dag 11: Kos

Vrije dagbesteding.

Overdenk uw ervaringen tijdens een lunch in één van de restaurantjes en probeer een keuze te maken wat u het leukste van uw vakantie vond.

Dag 12: Kos

Vrije dagbesteding.

Dag 13: Vertrek naar huis

Helaas, vandaag staat de terugreis naar huis op het programma.

Samos, Patmos & Kos

Locatie

Geinteresseerd in deze reis?
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden? Neem dan vrijblijvend contact met ons op! Bel ons op 020 – 675 98 62 of
Vraag een offerte aan
Andere voorbeeldreizen
8 dagen
Vanaf € 939 p.p.
Verrassingshoppen Dodekanesos Eilanden
Verrassingshoppen Dodekanesos Eilanden
Wij dagen je uit! Stap uit die comfort zone, het heeft alleen maar voordelen! Je hoeft geen tijd te besteden van te voren met het googlen...
15 dagen
Vanaf € 999 p.p.
15 dagen Kos, Kalymnos, Leros & Patmos
15 dagen Kos, Kalymnos, Leros & Patmos
Tijdens deze 15-daagse reis door de Dodekanesos, eilandhoppen Griekenland, verkent u vele niet-toeristische eilanden. U bezoekt het sponzen-...