Casa Las Rosas
Finca Las Rosas is gelegen in het hoogste gedeelte van het dorpje El Risco (De Steile Rots), zodat u ter plaatse kunt genieten van de schitterende uitzichten op de omgeving.
Er zijn twee huizen op dit landgoed, Casa A en casa B.
Casa A is geschikt voor 8 personen.
Casa B is geschikt voor 3 personen.
Vakantievilla Gran Canaria; Casa A
De woning is op twee niveaus gebouwd : op de eerste verdieping bevinden zich vier dubbele slaapkamers en twee badkamers en op de begane grond, een grote woon-eetkamer en een ruime, compleet ingerichte keuken. Bij de ingang van het huis is er een aangenaam terras met een kleine tuin. Op een kant van het huis is er een groot zwembad met solarium en ligstoelen, gemeenschappelijk met het andere huis.
Vakantievilla Gran Canaria; Casa B
Casa Las Rosas B bevindt zich in dezelfde finca (landgoed) als Casa Las Rosas A en, alhoewel beide helemaal alleenstaand zijn, hebben ze een gemeenschappelijk zwembad en solarium. De woning is in twee verdiepingen ingedeeld : op de begane grond bevinden zich een woonkamer met slaapbank, een enigzins compleet ingerichte keuken en een ruime badkamer terwijl de eerste verdieping voor de slaapkamer bestemd is. Voor het huis is er een aangenaam terras vanwaar u kunt genieten van de schitterende uitzichten op de omgeving.
Beide vakantievilla's beschikken over:
- TV
- stereo installatie met CD
- elektrische verwarming
Klik hier indien u op zoek bent naar een andere vakantievilla op Gran Canaria
Onderstaande prijzen zijn richtprijzen en kunnen vaak door voordelige vliegtickets goedkoper uitvallen. Voor sommige data geldt er echter een toeslag. Vraag ons in een vrijblijvende offerte naar de actuele prijzen.
Prijzen voor de vakantievilla's op Gran Canaria: Casa Las Rosas 2011/2012
Prijzen voor de vakantievilla's op Gran Canaria zijn per persoon en inclusief:
- Retourvlucht vanaf o.a Amsterdam, Groningen, Rotterdam, Eindhoven, Maastricht, Brussel,
Brussel Charleroi, Luik, Oostende, Dusseldorf, Weeze, Keulen (voor sommige luchthavens kan een
toeslag/korting gelden)
- Luchthavenbelasting & brandstoftoeslag
- Accommodatie
- Toeristenbelasting
- Autohuur
- Voor 1 & 2 personen een Fiat Panda of gelijkwaardig
- Voor 3 & 4 personen een citroen C4 of gelijkwaardig
- Voor 5 personen een Seat Altea of gelijkwaardig
- Voor 6 personen een Citroen C4 + een Fiat Panda of gelijkwaardig
- Voor 7 & 8 personen Hyundai voor 9 personen
Exclusief:
- Reserveringskosten: EUR 25 totaal
- Calamiteitenfonds: EUR 2,50 totaal
- Eventuele reis- / annuleringsverzekering
Klik hier voor een overzicht van alle Vakantievillas op Gran Canaria |